четвер, 31 березня 2016 р.

Учнівські лідери - учасники педагогічної ради закладу

На засіданні педагогічної ради 29 березня 2016  одним із питань у порядку денному розглядалася роль учнівського самоврядування у формуванні громадянської позиції учнів.
Заступник Президента учнівського Парламенту учень групи № 8 Шолом Юрій підняв ряд питань, які стосуються успішності та дисципліни учнів, їх позаурочної зайнятості, громадянської позиції та національно-патріотичного виховання. Особливу увагу лідер самоврядування звернув на тісну співпрацю педагогічного колективу, батьківської громади та учнівського самоврядування.
З інформацією про спільні проекти з іншими навчальними закладами, установами та організаціями виступила спікер Парламенту Савлук Валентина, яка нещодавно була обрана лідером учнівського самоврядування ПТНЗ Волинської області.

До слова був запрошений викладач інформаційних технологій Чеб С.С., який очолює інформаційний центр при учнівському Парламенті. Учасники педагогічної ради мали можливість почути більш детальну інформацію про учнівський сайт та випуск учнівських газет «Джерело», «Волонтер», «Патріот».
Підсумувала інформаційний блок з даного питання заступник директора з НВР Захарчук С.В.. Її виступ був наповнений рядом пропозицій, які покращать роботу органів учнівського самоврядування закладу, зроблять  її  більш яскравою та насиченою. Світлана Василівна закликала  молодь до більшої активності, створення в учнівському середовищі необхідності самореалізації кожного учня, небайдужим ставленням до всього оточуючого, відданістю своєму навчальному закладу та Батьківщині.
Педагогічна рада з участю лідерів самоврядування мала особливий відтінок та неабияку результативність.