Коротко про нас

Головним учнівським органом самоврядування в Луцькому центрі ПТО є учнівський Парламент, в якому плідно працюють 11 комісій, які обіймають всі ділянки навчально-виробничої та навчально-виховної роботи. На засіданнях учнівського Парламенту піднімаються найголовніші питання нашого життя. Актив з числа учнів контролює стан навчання в учнівських групах, піклується про організацію позаурочної зайнятості та умови проживання молоді в гуртожитку, окремою структурною ділянкою самоврядування в якому є Рада гуртожитку.
Відкрите засідання Ради гуртожитку

Багато хороших справ, ініціаторами яких є учнівський актив, створюють історію нашого закладу, піднімають його рейтинг на міському та обласному рівнях. В навчальних групах створюється атмосфера відповідальності  за кожного учня, за навчальний заклад та за систему в цілому.
Для цього в першу чергу на допомогу всім нам приходить психологічна служба на чолі з практичним психологом Павук І. В. 
Практичний психолог Павук І. В.

В закладі працює психологічний клуб «Пізнай себе», який надає практичну допомогу в створенні позитивного сприйняття учнями знань  з обраної професії та атмосфери нетерпимості до порушників дисципліни та невстигаючих учнів.
Велике значення в житті молоді закладу має позаурочна зайнятість. На базі гуртожитку протягом 10-ти років працює вечірня гімназія для дівчат «Берегиня», де організаторами заходів, лекторами та учасниками є самі учні. Цікаво та змістовно організовують свою роботу клуби «Лілея» та «Любисток», на засіданнях яких виявляються творчі таланти, інтереси та уподобання учнів, а різноплановість заходів створює аншлаги при їх проведенні.
Під час відкритого засідання вечірньої гімназії для дівчат «Берегиня»

Великою популярністю користуються серед учнів виступи вокальної групи «Диводзвін», хору «Яворина», керівниками яких є солісти волинського хору, та фольклорно-етнографічного гурту «Жива вода». Позаурочна зайнятість молоді у нас складає 82 відсотки від загального контингенту. Ми цікавимося багатьма аспектами нашого життя та вносимо в нього різнобарвний колорит цікавих справ.

Підготовка та проведення Андріївських вечорниць, 13.12.2014