Волонтерство


Одним із головних напрямів роботи учнівського самоврядування Луцького центру ПТО є волонтерська робота. В закладі створено волонтерський гурт "Добрі серця", який має багаторічні напрацювання та здобутки. Протягом багатьох десятків років волонтери закладу тримають шефство над ветеранами праці та Великої вітчизняної війни, колишніми працівниками закладу. Тісні звя'язки підтримують учні з Радою ветеранів області та Волинським відділенням дитячого фонду України, створюють з ними спільні проекти та волонтерські заходи. Учасники гурту "Добрі серця" є постійними гостями в Луцькому та Ківерцівському будинках маляти, обласному дитячому реабілітаційному центрі, геріатричному будинку та шпиталі інвалідів. Доброта і милосердя, любов до маленьких громадян України та повага до старших - головні критерії, якими керуються в своїй роботі учні Луцького центру професійно-технічної освіти.
Волонтери Луцького центру ПТО 
у Волинському обласному спеціалізованому будинку дитини

Волонтерство - дуже складний напрямок роботи адміністрації, заступника директора з виховної роботи та учнівського самоврядування будь-якого навчального закладу. Головним аспектом такої роботи є те, що зупинатись під час такого процесу неприпустимо. Благодійність - це постійний механізм творіння добрих справ. Ступивши на цю дорогу потрібно знати - назад путі немає. Адже тебе чекають такі добрі та щирі оченята дітей в будинку маляти та реабілітаційних центрах, які знають, що ти їм виділиш частинку себе, свого тепла і подаруєш таку смачну і солодку цукерку. Одного разу побачивши цей самотній та глибокий погляд дитячих очей - Ви не залишитесь байдужими і не покинете їх. Їх вже покинули одного разу - не розчаровуйте їх вдруге.
Особливої уваги заслуговують і мешканці шпиталю інвалідів та геріатричного будинку. Цим добрим дідусям і бабусям потрібно тільки одне - знати, що вони комусь потрібні. Адже від цього хочеться жити.
Волонтери Луцького центру ПТО надають перукарські послуги
у Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни

Тому планами на майбутнє волонтерського руху Луцького центру ПТО є подальше шефство над будинаками маляти та реабілітаційним центром, допомога дітям-сиротам, дітям-інвалідам, малозабезпеченим та дітям з неблагополучних сімей, догляд за жителями геріатричного будинку та шпиталю інвалідів. Всі вони потребують допомоги та чекають на Вас!